Technologia

Unit stomatologiczny Stern Weber S280 TRC

Komfortowy unit z fotelem, który dzięki swojej konstrukcji usprawnia płynną współpracę pomiędzy lekarzem a asystą, oferując jednocześnie większą przestrzeń pracy. Szeroki zakres regulacji daje największy możliwy komfort dla pacjenta. Wykorzystując wysokiej klasy sprzęt skupiamy się jednocześnie na wygodzie pacjenta oraz całym spektrum rozwiązań wspomagających pracę lekarzy.

RTG: Mayray RX DC

Stomatologiczny aparat RTG wyposażony w najwyższej jakości i niezawodności lampę firmy Toshiba, to sprzęt wykorzystywany do wykonywania pojedynczych zdjęć wewnątrzustnych. Dzięki zastosowaniu aparatu bardzo szczegółowo diagnozujemy problem, aby podjąć odpowiednie leczenie. Sprzęt jest równie wykorzystywany w leczeniu endodontycznym.

Tomograf CBCT

Badanie CBCT pozwala na zobrazowanie zmian, które są niewidoczne na klasycznym prześwietleniu struktur zębowych. Jest to aparat rentgenowski służący do głębszej diagnostyki oraz bardzo istotny przy planowaniu leczenia implantologicznego.
JUŻ WKRÓTCE!

Gutta Smart (Densplay)

Bezprzewodowe urządzenie do obturacji termoplastycznej techniką kondensacji pionowej. Niezawodny sposób na wypełnienie kanałów płynną gutaperką. Urządzenie pozwala na dużą swobodę w użyciu podczas leczenia, co jednocześnie wpływa na komfort pacjenta.

Blanc One Arcus - lampa do wybielania

BlancOne®️ to innowacyjny system wybielania zębów. Dzięki zastosowaniu technologii fotochemicznej, możliwe jest obniżenie zarówno czasu naświetlania, jak i stężenia używanego materiału wybielającego. Tym samym uniknąć można skutków niepożądanych, takich jak nadwrażliwość, czy uszkodzenia szkliwa.

Fizjodyspenser Traus SIP10 LED

Fizjodyspenser Traus SIP10 LED przeznaczony do chirurgii jamy ustnej, zabiegów implantologicznych i endodontycznych. Jest to sprzęt najwyższej klasy – jego skuteczność i wydajność zostały potwierdzone testami klinicznymi na Uniwersytecie Narodowym w Seulu.

Mikroskop - Zumax OMS 2360

Zabiegowy mikroskop stomatologiczny z wbudowanym w głowicy światłem LED. Wykorzystywany na potrzeby leczenia endodontycznego.

Mikrosilnik endodontyczny

Jest to wysokiej klasy element wbudowany w fotel stomatologiczny. Służy do maszynowego opracowywania kanałów w trakcie prowadzonego leczenia.

ENDOMETR Apex Locator DTE Woodpecker DPEX V

Endometr to urządzenie przeznaczone do pomiaru długości kanału zęba. Ułatwia to pracę lekarza stomatologa oraz znacznie zmniejsza ryzyko niepowodzeń w leczeniu endodontycznym. Mierzenie długości kanału za pomocą endometru jest całkowicie nieuciążliwe dla pacjenta i nie powoduje żadnych dolegliwości bólowych.

Pacjenci o nas

ZADOWOLENIE TO NASZ SUKCES

Godziny otwarcia: WTOREK 9:00 - 13:30 CZWARTEK 9:00 - 20:00 SOBOTY 9:00 - 15:00

    Umów się na wizytę

    Szybko i przyjemnie

    Skontaktuj się z nami. Oddzwonimy do Ciebie w celu ustalenia terminu wizyty!