O nas

MK Dental Studio

Dlaczego warto wybrać nasz gabinet?

Zależy nam na Twoim zdrowym i pięknym uśmiechu, dlatego tworzymy specjalnie dla Ciebie kompleksowy plan leczenia. Wykorzystując wieloletnie doświadczenie stawiamy potrzeby Pacjentów na pierwszym miejscu, szukając najkorzystniejszych rozwiązań w doborze leczenia – tworzymy miejsce przyjazne, gdzie każdy Pacjent jest wyjątkowy.
Wyposażyliśmy nasze gabinety w najnowocześniejszy sprzęt, który umożliwia nam leczenie i diagnostykę na najwyższym poziomie, a Tobie zapewni maksymalny komfort. Jesteśmy tu po to, żeby Twoje marzenia o zdrowych zębach i pięknym uśmiechu stały się rzeczywistością.
zapraszam

Personel
z tytułem dr n. med.
Wysokiej jakości sprzęt stomatologiczny
Dobrze skomunikowana lokalizacja
Wygodne płatności

Marta Krygier

Dr Marta ukończyła naukę na Uniwersytecie Medycznym w Gdańsku, a na codzień specjalizuje się w chirurgii stomatologicznej, protetyce oraz implantologii. Dr Krygier jest także ekspertem w dziedzinie okluzji, fizjoterapii stomatologicznej oraz kompleksowej rekonstrukcji zgryzu.

W swojej pracy wykorzystuje najnowocześniejsze narzędzia, takie jak deprogramator KOISA czy DSD (Digital Smile Design), by zapewnić Pacjentom najlepszą jakość leczenia. Cechuje ją skrupulatne i kompleksowe podejście do planowania terapii, a jej cierpliwość i zaangażowanie zawsze zostawiają pozytywne wrażenie.

Dodatkowo wciąż podnosi swoje kwalifikacje! Regularnie odwiedza różnego rodzaju szkolenia i kongresy, by zdobyć wiedzę. Jedno z jej osiągnięć to ukończenie Practiculum Implantologii w 2020 roku.

Poza stomatologią (która zawsze jest na pierwszym miejscu!), dr Krygier jest pasjonatką dalekich podróży, aktywnie spędza czas na rowerze, w basenie oraz tańcząc salsę. Doświadczenie, pasja i skrupulatność – to cechy, które wyróżniają naszą właścicielkę.

Pacjenci o nas

ZADOWOLENIE TO NASZ SUKCES

Godziny otwarcia: WTOREK 9:00 - 13:30 CZWARTEK 9:00 - 20:00 SOBOTY 9:00 - 15:00

    Umów się na wizytę

    Szybko i przyjemnie

    Skontaktuj się z nami. Oddzwonimy do Ciebie w celu ustalenia terminu wizyty!